İŞ ZEKASI (BI) – İş Zekası Yazılımları ile Daha Hızlı Analiz

isZekasi1

İş Zekası Yazılımları ile Daha Hızlı Analiz

İş Zekası (BI),

Karmaşık veriyi anlamlı ve işletme için kullanılabilir bilgiye çevirerek, istenen analizi yapmaya yardımcı olur ve karar verme sürecini kısaltır, hızlandırır, riskleri azaltır. Sağlam, güvenilir ve sağlıklı karar verme zemini sunar.

İş Zekası monitörlerinde, verilerinizi grafikler, haritalar, tablolar, hız göstergeleri, performans barometreleri, trafik işaretleri gibi çok çeşitli görsel bileşenleri bir arada görüntülersiniz. Hızlı, etkin ve kolay veri analizine ulaşmanızı sağlar.

İş Zekası (BI) ile, web üzerinden erişerek online analiz, uyarı, sorguların tasarımı, verilere erişim, istisnaları belirleme ile her düzeyde rapor ve kararları sunma olanağı sağlanır. ERP İş Zekası (BI) uygulaması, farklı departmanlarda, farklı zamanlarda ve süreçlerde gerçekleşen saklanmış verileri, sizin anlamlandırdığınız şekilde özetleyip, çok boyutlu analiz ederek birleştirir. Her seviyeden çalışan, kendisine tanınan yetkiler ölçüsünde, istediği anda ve formatta, görsel açıdan zengin ekranlarda, aradığı bilgiye doğru, güncel ve eksiksiz biçimde ulaşır.